Filtracja zanieczyszczeń - Delta Pomorze

delta.pomorze.pl
Witamy na:
Przejdź do treści

Menu główne:

Produkty

Cząstki zanieczyszczeń w wodzie mogą być nie tylko przyczyną kapiących kranów, zatkanych perlatorów, blokady zaworów i podwyższonego ryzyka higieny ale także kosztownych modernizacji i konieczności gruntownego czyszczenia systemu instalacyjnego powstającego często przez wniknięcie cząstek zanieczyszczeń. Wywoływany
w konsekwencji elektrochemiczny proces korozji może we wszystkich tworzywach metalicznych doprowadzić do szybko postępującego rozkładu, łącznie z pęknięciem rur wodociągowych.


Zasada działania :

W czasie pracy, woda przepływa przez filtr, a zanieczyszczenia są zatrzymywane w złożu, którego wypełnienie jest uzależnione od rodzaju zanieczyszczeń, które mają być usunięte. Jeżeli woda zawiera tylko stałe zanieczyszczenia, których kształt pozwala na ich usunięcie, wymagany efekt jest uzyskiwany dzięki materiałowi filtracyjnemu nie wymagającego regeneranta.
W celu uzyskania zadowalającego efektu filtracyjnego, filtr musi być regularnie płukany, co przebiega w sposób całkowicie automatyczny, zgodnie ze specjalnym programem w, który wyposażony jest zawór wielodrogowy.


Filtracja na węglu aktywnym.
Przeznaczony do usuwania związków organicznych i chloru z wody.
Zbiornik filtracyjny z tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym, z rurą centralną i systemem dystrybucyjnym, zawór sterujący objętościowy lub czasowy sterowany elektronicznie
. Materiał filtracyjny:
węgiel aktywny, podsypka żwirowa.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego